Cukierki- słodycze uwielbiane przez wszystkich.

Większość dzieci zna słowa piosenki „Cukierki, cukierki, szeleszczą im papierki”. Jak wiadomo dzieci przepadają za słodyczami. Ale, nie będzie zaskoczeniem jeśli powiem, że dorośli również. Oni także uwielbiają słodycze, czekoladki, cukierki, batoniki. Trudno czasem odmówić sobie kostki czekolady do porannej kawy.


Cukierki znane są już od dawna.  Słowa „cukierek” pojawiło się już w  XVIII wieku.  Jest to produkt, który powstaje ze stężonego roztworu cukru w wodzie. Do niego dodawane są aromaty i barwniki. Cukier rozpuszcza się w wodzie bądź w  mleku do postaci syropu. Następnie gotuje się go aż do osiągnięcia pożądanego stężenia bądź początku karmelizacji. Rodzaj cukierka zależy od użytych  składników oraz czasu podgrzewania mikstury. Cukierki są słodyczami o różnorodnej konsystencji  a także rożnym sposobie produkcji. Występują w zasadzie we wszystkich kolorach. Ponadto mają najprzeróżniejsze kształty oraz fakturę. Dostępne są w wielu wariantach smakowych. Mogą to być smaki słodkie, słone, kwaśne, owocowe, miętowe, kawowe, karmelowe, czy również ziołowe.
Skoro cukierki są tak lubiane przez wszystkich. Są łatwe w przechowywaniu, są podzielne, łatwo nimi obdarować innych, warto wykorzystać ich moc.
Może by tak więc połączyć miłość ludzi do słodyczy z reklamą firmy?
Czy w ogóle jest to możliwe?
Oczywiście, że tak. Słodycze reklamowe zajmują wysokie miejsce pośród skutecznych nośników reklamy. Od dawna są wykorzystywane na promocjach, targach, czy prezentacjach.
Z punktu widzenia psychologicznego jest to dobre rozwiązanie, gdyż jedząc słodycze poprawiamy sobie nastrój, a widząc napis na słodyczach podświadomie będziemy go kojarzyli z przyjemnością jedzenia. Warto więc pokusić się o tą formę reklamy.
Nie wymaga ona wielkich nakładów finansowych. Do wyboru są różne cukierki. Najczęściej wykorzystywane są do tych celów owocowe landrynki, karmelki twarde, nadziewane, słodkie lentilki z czekoladowym wnętrzem i chrupiącą skorupką, galaretki klasyczne, pektynowe i te w cukrowej posypce. Niezwykłą popularnością cieszą się również znane od lat krówki.
Cukierki są najwyższe jakości. Na opakowaniach można wykonać dowolny nadruk, logo, napis, bądź dane teleadresowe. Cukierki mogą być pakowane w przeróżne opakowania. Mogą to być pojedyncze papierki, poręczne displaye, czy również nietypowe opakowania przypominające na przykład puszkę od napoju gazowanego, czy tekturowe auto. Cukierki reklamowe są bardzo atrakcyjnym nośnikiem komunikacji marki w miejscach gdzie jest bezpośredni kontakt z klientem z produktem bądź usługą.
Cukierki reklamowe można dorzucić do prezentów świątecznych, do koszy upominkowych, czy do paczek dla pracowników. Warto je również rozdawać bez okazji klientom. Z pewnością skorzystają z poczęstunku oraz podzielą się tymi cukierkami z innymi osobami. W ten sposób reklama naszej firmy dotrze do większej liczby odbiorców, a na tym właśnie najbardziej zależy.
Cukierki reklamowe można zamówić za pośrednictwem strony http://www.slodkieupominki.pl. Oferta jest bardzo szeroka. Do wyboru są przeróżne smaki oraz opakowania cukierków.

cukierki

Leave a Reply