Czy warto kupić czekoladowy masaż?

Niektóre prezenty zadziwiają nawet mnie. Pośród nich z całą pewnością wymienić należy czekoladowy masaż. Jestem wielkim fanem czekolady, ale nie uważacie, że to już jest dość ekscentryczne?

Pozwolę sobie zaznaczyć już na samym wstępie, że jest to moje osobiste zdanie być może nie mające żadnego pokrycia z rzeczywistością. Sam byłem na masażu wykonywanym kamieniami i dodatkowo zdaje sobie sprawę, że cechą wspólną wszystkich takich zabiegów jest ich niebywała przyjemność co dla osób nie posiadających swoich drugiej połówki jest bardzo kuszące.

Jednak nie zapominajmy, że mimo wszystko jest to czekolada, a nie np. specjalna oliwka do ciała. Ja wiem, że czekolada taka jest specjalnie przygotowana i na pewno posiada wszelkie dodatkowe substancje i wszystko jest ok, ale mimo wszystko wolałbym, żeby Pani masażystka używała oliwki, a nie czekolady.

chocolates-171351_640

Być to wszystko o czym mówię wynika z męskiej niechęci do tego typu działać. Przecież statystyki jasno i wyraźnie pokazują, że to kobiety są grupą docelową dla tego typu prezentów. Jasno dowodzi to, że to dla nich ten zabieg w ofercie salonów masaży się znalazł.

Tak więc drodzy Panowie pozostają nam zwykłe masaże, a Paniom warto coś takiego zakupić, jest to nietypowe i w dodatku (podobno) bardzo przyjemne.

Leave a Reply