Ekstremalnie, czyli jak?

Dużo ostatnimi czasy mówi się o ekstremalnych prezentach, co to jest, jak wybrać oraz kilka słów o moich doświadczeniach w tej dziedziny.

Nie jestem żadnym szczególnym ekspertem jeżeli mowa o nietypowych urodzinowych prezentach. Kilka razy załatwiałem coś tutaj lub tam, ale jest to ogólnie temat, który bardzo, ale to bardzo mnie interesuje. Dzieje się tak ponieważ jestem wielkim pasjonatą tego typu akcji.

Od kiedy pamiętam byłem osobą, która bez problemu odnajdywała się w tworzeniu nietypowych sytuacji. To ja wrzucałem kolegę do wody, to ja organizowałem nietypowy tort oraz to ja spraszałem z mniejszym lub z większym skutkiem wszystkich kolegów na jego urodziny. Obecnie zajmuje się pomocą organizacji takich imprez dla jednego z wielu portali, które tym się zajmują.

Kiedyś ekstremalne urodziny były domeną jedynie osób bogatych. Normalnie nikt nie mógł sobie na nie pozwolić. Dzisiaj to wszystko uległo zmianie i na szczęście, każdy nawet nie szczególnie bogaty z domu może sobie pozwolić na organizacje skoków na linie, latania szybowcem czy rajdu po bezdrożach górskich.

Uważam, że to dobrze. Im mniej różnic między nami tym więcej mamy wspólnego i tym bardziej się kochamy. Już niedługo opublikuję wam kilka słów na temat moich ulubionych prezentów z tej kategorii.

1 Comment on Ekstremalnie, czyli jak?

  1. hejni
    Październik 19, 2013 at 7:48 pm (6 lat ago)

    moim zdaniem mądrze, u mnie zawsze sprawdzają się najbardziej wszelkie vouchery do restauracji, źle masaże bo znajoma, której kupiłem po prostu powiedziała, że nie chce i już…

    Odpowiedz

Leave a Reply