Skaczemy na spadochronie!

Twój facet to prawdziwy twardziel, a może twojej kobiety nie da się zagiąć bo ma nerwy ze stali? Może po prostu czas zaproponować mu lub jej jakiś naprawdę niezły prezent? Dzisiaj kilka słów dokładnie o czymś naprawdę ekstremalnym!

Dzisiaj postanowiłam napisać kilka słów o niczym innym jako skokach na spadochronie. Jeżeli chodzi o same skoki nie są one dyscypliną sportową. Nie są też czymś na co może pozwolić sobie każdy bo np. jeżeli posiadamy lęk wysokości lub mamy niektóre choroby krążenia i nadciśnienie to nie wolno nam skakać, ale w każdym innym przypadku, tak!

Skaczemy na spadochronie

Prezent dla chłopaka lub dziewczyny porównywalny cenowo z nowym tabletem czy telefonem komórkowym, a dostarczający nieco więcej wrażeń od kolejnego levelu w gierce na androida. Jeżeli chodzi o szczegóły to według cennika z skydive.pl koszt skoku to około 700 złotych. Co ciekawe w tej cenie otrzymujemy również filmowanie naszego wybranka lub wybranki!

Czy, aby na pewno warto?

Na to pytanie chyba nie trzeba odpowiadać! Przecież nie można czekać całe życie, aż się skoczy na spadochronie bo przecież niekiedy po prostu już nie możemy: bo zdrowie, bo mamy dzieci, bo praca itp. Dlatego też jeżeli jeszcze nie masz sędziwego wieku to jako ekstremalny prezent jest to mój numer 1, czyli na miejsce drugie przesuwa się jazda motorówką z zawrotną prędkością, którą podpatrzyłam za granicą.

Leave a Reply